Pokaż Zakątku co masz w środku…

Droga Marzeno B. i Krzysztofie B., zamiast dalej się wykłócać to pokażcie wreszcie wszystkim dowód podważający moją prawdomówność i udowodnijcie, że para psów JORAY DEL ELFES DU PARADIS D’ELYOT i XENA Czarna Farma (FCI) jest wolna od dysplazji. Na metrykach nie ma wpisów, nie tylko u naszego Vigo, również kolejne mioty nie posiadały wpisu na temat dysplazji. Czy to jest taki duży problem, jednym ruchem udowodnić swoją niewinność oraz prawdomówność? A może jednak boicie się pokazać tych wyników badania z opisem, gdyż dowodzą one Waszej winy? A może po prostu ich nie macie? Skoro wszem i wobec twierdzicie, że psy są przebadane pod kątem dysplazji, UDOWODNIJCIE TO WSZYSTKIM.

XENA JORAY ZAKĄTEK BERNA

Jak wspomnieliśmy, sprawa śmierdzi na kilometr. Waszym ciągłym krętactwem i jednym wielkim przekrętem. Dopiero po naszej akcji w sieci, wypromowanie tej informacji w internecie, poszkodowani przez was właściciele psów zakupionych w waszej hodowli mogli liczyć na jakąkolwiek pomoc z waszej strony, zaczęliście zawierać ugody z nimi, zwracać pieniądze i ponosić częściowe lub całościowe koszty leczenia. Wcześniej, przez wiele miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet lat, ludzie mogli błagać o pomoc, a wy jej odmawialiście. Mamy tego dowody, czekamy na wezwanie, żeby móc te dowody udostępnić policji. Przestańcie straszyć sądami, nikt się Was nie boi. Nie ulegniemy Waszemu szkalowaniu, nie tędy droga. Wizytówka Google która jest zarejestrowana, jest w pełni legalna. Obydwa słowa Zakątek i Berna nie są żadnymi słowami, osobno i wspólnie, rozumianymi jako zastrzeżone znaki towarowe. Nieznajomość przepisów szkodzi. Zarówno użycie nazwy Zakątek Berna, jak i jako słowo kluczowe wykorzystane w domenie zakatekberna.pl jest zgodne z prawem. Wizytówka Google służy do swobodnego wyrażania opinii o hodowli Zakątek Berna, jak również do udostępnienia poszkodowanym przez hodowlę Zakątka Berna możliwości uzyskania pomocy prawnej. Ponadto zawarte wszelkie informacje na stronie VigoBigos.pl mają podstawę dowodową oraz prawną, służą do ostrzeżenie przyszłych klientów przed nieuczciwymi praktykami “tej jednej i jedynej hodowli działającej nieuczciwie w Polsce”.

metryka vigo brak wyników dysplazji xena czarcia farma joray zakątek berna
metryka vigo brak wyników dysplazji xena czarcia farma joray zakątek berna

Podpieracie się nieprawdziwymi informacjami dostępnymi w internecie, publikowanymi przez znanego w Lublińcu “gościa”, który od bardzo dawna siedzi za kratami, a do wyjścia pozostało mu jeszcze kilka dobrych lat. On też był takim samym cwaniakiem jak wy. I też za to mocno oberwał – prawdą, która przerodziła się w odsiadkę.

Zarówno Joray, jak również Xena nie posiada nigdzie opublikowanych wyników badań i opisów pod kątem dysplazji z od honorowanego przez ZKWP lekarza weterynarii. Nawet pola w metrykach psów po tym rodzicach są zawsze puste. Wy za to zapieracie się przy swoim i nie opublikujecie ich, bo prawda jest po naszej stronie. Nasze zawiadomienie nie zawiera żadnych szkalujących treści, zanim sprawa trafi do was, zostaną przesłuchani świadkowie – a tu już nie macie pola do popisu.

Więc dlaczego dalej ściemniacie, atakujecie, publikujecie w sieci wyciągnięte zdania z kontekstu, a nie potraficie opublikować całej wiadomości i korespondencji? Każdy z Nas się śmieje, każdy użytkownik internetu widzi, że nie macie żadnych dowodów, bo gdybyście mieli dowody to już rok temu opublikowalibyście te wyniki badań w internecie. Tak jak to robi każda szanująca się hodowla!

Wiemy o nowych i niedoszłych klientach hodowli Zakątek Berna, którzy poprosili Was o wyniki badań w naszej sprawie celem uwiarygodnienia waszej strony, a których to wyników nie udostępniliście im nawet do wglądu, przez co zrezygnowali z zakupu w hodowli Zakątek Berna psa szczeniaka rasy Landseer.

1 komentarz do “Pokaż Zakątku co masz w środku…”

  1. Też jestem ciekawa tych wyników badań. Szkoda że Polska nie posiada takiej ogólnodostępnej bazy jak jest w wielu krajach, gdzie muszą być opublikowane wszystkie wyniki pod kątem dysplazji, zarówno małych, średnich i dużych ras. Oczywiście ZKWP nie zezwoli na taką bazę, musieliby wtedy wymusić na właścicielach hodowli wykonywanie badań. To spowodowałoby spadek członków ZKWP o prawie 40% i mniejsze dochody. Tyle hodowli w Polsce działa w sposób nieetyczny, a problem nie dotyczy tylko raz dużych takich jak Landseer. Z podobnymi problemami borykają się mniejsze rasy yorki, pinczery, maltańczyki czy średnie amstaffy. Mam z nimi styczność codziennie jako fizjoterapeuta psów.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz