Kolejne bezprawne działania ze strony hodowli.

Mawiają cisza przed burzą. I tak właśnie wygląda sytuacja związana z hodowlą Zakątku Berna FCI/ZKWP. Czas ciszy służy na zbieranie wszelkiego rodzajów “haków” na moją osobę, celem wyłącznie ośmieszenia tuż przed wypuszczeniem nowych ofert sprzedażowych wyprodukowanych zwierząt pochodzących z tej hodowli.

Tak, tej szanowanej hodowli, która w przeciągu ostatnich 5 latach nie została ani razu wyróżniona, a nawet psy z tej hodowli nie wystąpiły w żadnym ważnym konkursie organizowanym przez FCI. Znana ta hodowla jest, ale z przekrętów.

To jest fakt, któremu nikt nie może w żaden sposób zaprzeczyć. Skoro mąż właścicielki hodowli Krzysztof Brandel potrafi stosować bezprawne groźby karalne wymuszając decyzję “zaprzestania pisania prawdy o ich hodowli” pod rygorem “zaszkodzenia właścicielowi VigoBigos.pl” w prywatnej sprawie sądowej niepowiązanej z hodowlą, to oznacza jedno. Tonący brzytwy się chwyta.

Hodowla Zakątek Berna to nic innego jak zwykły kryminał. Zapraszam do przeczytania artykułu, jak to się wszystko zaczęło tutaj.

Dodaj komentarz